مجموعه نقره سرام شما را به خرید بهترین کاشی و سرامیک دعوت می کند.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سرامیک کف رنگ بژ با لعاب براق و مات

آنچه در این مقاله می خوانید ...

مزایای سرامیک کف رنگ بژ با لعاب براق

سرامیک کف رنگ بژ اگر با لعاب براق پوشانده شود، خصوصیات ویژه‌ای را به خود اختصاص می‌دهد. در این مطلب به بررسی انواع مزیت‌های آن می‌پردازیم.

سرامیک بهترین، مناسب ترین و البته به صرفه ترین مصالح ساختمانی برای پوشش دیوار یا کف سازه ها هستند. طرح های چشم نواز گوناگون و رنگ های متنوع و طبیعی در طیف روشن و تیره، پاسخگوی هر نیازو هر مکانی هستند.

طراحان و خریداران میتوانند متناسب با هر سليقه و سبکی که دارند و مخصوصاً دکوراسیون داخلی محیط هدف، دست به انتخاب هایی خاص و بی‌نظیر بزنند و طراح فضایی استثنایی و شیک باشند.

سرامیک کف رنگ بژ به دلیل رنگ روشن، خنثی و طبیعی که دارد و بسیار به فضای خاکی شباهت دارد، از سرامیک های موردپسند کاربران و پرطرفدار است.

مزایای سرامیک کف رنگ بژ با لعاب براق

فضای دلباز: جدا از بافت سرامیک، رنگ بژ خود به تنهایی دارای مزایای قابل توجهی است. اولین مزیت این رنگ، داشتن تناژ روشن است. این رنگ روشن بسیار محیط را بزرگتر و دلباز نشان میدهد.

رنگ روشن بژ با حضور لعاب براق، نوری که به سطح سرامیک برخورد می‌کند را بازتاب کرده و فضا را پرنور و 

لعاب مات یا براقی که بر روی سطح صاف و هموار سرامیک کار شده است، در آسان شدن کار نظافت و شستشوی آن به میزان چشم گیری تأثیرگذار است. به گونه‌ای که اگر شاهد کثیفی یا لک روی سرامیک بودید می‌توانید به راحتی با مواد پاک کننده رقیق و معمولی به تمیزکردن آن بپردازید.

مقاومتی ضد خراش: استحکام بالا و بافتی بسیار مقاوم و محکم باعث میشود تا تحمل سرامیک در برابر فشار وزن و ضربه زیاد شود. این ویژگی به افزایش عمر آن و همچنین به حفظ زیبایی و درخشش کمک می‌کند تا سطح سرامیک دچار خط و خش و ترک نشود.

مزیت وجود این ویژگی کاهش هزینه‌های

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.